Říjen 2008


Něco k TS 3

30. října 2008 v 14:00 | MrS!ANeTQa |  Pictures (TS 3)

Nová soutěž- Katie vs. Emily na pokračování

29. října 2008 v 17:17 | Autumn.Emily |  Sims soutěže
Mno takže jsem se rozhodla udělat new soutěž, a bude to naprosto jednoduché, stačí mi napsat jeden e- mail a je to.
Jednoduše si nejdříve vymyslíte, jestli máte radši Katie nebo Emily.
Pak domyslíte, jak by se vám líbilo, aby příběh pokračoval.
Napíšete mi to na mail anetkacz@seznam.cz a tím končí vaše práce.
Beru návrhy do 29. 10. 2008.
Pak vyberu ten nejlepší, ten vyhraje.
A ceny:
Všichni, kteří neměli vybrán stejný komiks jako výherce, dostanou hromadný diplom a oblečko z mts2.
Ti, kteří měli vybrán stejný komiks jako výherce, dostanou svůj diplom a jedno oblečko vyrobené mnou plus oblečko z mts2.
A výherce dostane: Diplom, reklamu na blog(pokud ho má), komiks bude pokračovat tak, jak to vymyslel, 3 moje oblečky a dva oblečky z mts2, pokus chce tak design, nebo nějaký jiný obrázek (např. blikací nápis)

Hlavní song k TS 3

29. října 2008 v 14:00 | MrS!ANeTQa

20.10.-26.10.2008

28. října 2008 v 19:04 | MrS!ANeTQa
Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2008 - 26.10. 2008) je:
Pondeli: 21
Utery: 35
Streda: 46
Ctvrtek: 53
Patek: 47
Sobota: 40
Nedele: 42

Celkem: 284

Horolezecká stěna

26. října 2008 v 14:00 | MrS!ANeTQa |  Downloady-ostatní

13.design

25. října 2008 v 23:12 | MrS!ANeTQa |  Desingy
Název: Green autumn
Spokojenost: 95%
Autor: MrS!ANeTQa
Barvy: zelená a černá
Od kdy: 25.10.2008
Do kdy: nespíš asi tak do poloviny listopadu:)
Náhled záhlaví:

Pro upřesnění!

25. října 2008 v 23:08 | MrS!ANeTQa |  Upozornění
Tak jenom tak pro upřesnění jak to tu bude vypadat....:)
Takže zůstáváme tu obě dvě s tím že mě nejdou simsi:( a ani mě nebaví takže tu budu jakože na nic ale až vyjde TS 3 tak možná začnu zase dělat nějáký komixy a tak...:) jinak kačka tak ta bude dělat komixy ale nečekejte na nás nějáký zázraky jako hlavně na ní ona je dobrá takže žádný protesty:Dno a já...:D no já se budu starat o váš program když nebude komix budu se snažit aby tu každý den něco přibylo:)teda někdy třeba se mi nebude chtít nebo nic neseženu ale budu se snažit...:)a taky komixy a další jiné věci soutěže downloady a tak bude taky táležet na vás když nebudete psát komentáře tak nebudem zase my nic přidávat myslim že návštěvnost špatná neni ale chci aby ste psali komentáře!!!!
Takže asi tak jo a právě sem doladila design tak chci komentáře k němu...:)
Nikdy neříkej nikdy- 1. díl

22. října 2008 v 18:14 | Autumn.Emily
Bylo to asi takhle...
S kámoškama jsme právě měly trénink roztleskávaček.

Něco o městu z TS3

22. října 2008 v 14:24 | MrS!ANeTQa
Ahoj na oficiálních stránka The Sims 3 jsem objevila něco jako popisování jeznde z dam JoAnny která vám ted' něco řekne:

Nazdárek! Jmenuji se JoAnna. Jednou z částí hry The Sims 3, kterou produkuji, je město. Musím, říct, že jsme si na něm pěkně mákli. Leží v malebné zátoce a najdete v něm vše od pláží a kamenitého pobřeží až po hory a pole. Jednotlivé čtvrti jsou rozprostřeny do všech těchto míst a každá má svůj vlastní styl a budí rozdílný dojem. Vlastní bydliště simíků je samo o sobě jedním z herních faktorů. Pokud si zvolíte menší domek za radnicí, budete mít bezprostřední přístup k aktivitám v centru města, ale zdejší okolí nebude tak příjemné, jako pozemky na pobřeží obklopené borovicemi. Vyberete-li si však bydlení na Summer Hillu, získáte nádherný výhled a bohaté sousedy. Dům v takové lokalitě však něco stojí a simíci proto budou muset dost vydělávat. Navíc stráví více času dojížděním do práce.

Každý obydlený dům je rovněž přizpůsoben na míru simíkům, kteří v něm žijí. Například domov paní Crumplebottomové je velmi střídmý s moderním jednobarevným nábytkem. V domě Bunchových zase vítězí praktičnost nad stylem, protože jej obývá rodina se čtyřmi dětmi různého věku. A pokud hledáte výjimečný dům, jenž by se hodil na váš vyhlédnutý pozemek s nádherným výhledem, stačí zajít do katalogu přímo ve hře, kde jich najdete nepřeberné množství. Projdete si ho a vybraný objekt umístíte přímo do města, přesně tam, kde chcete. Kteroukoli lokalitu lze také všemožně upravovat - vyzdobit dvorek plameňáky, nechat celý pozemek srovnat buldozerem a od základů ho předělat, přivést úplně novou rodinu, nebo existující dům vybavit retro nábytkem ve stylu 70. let. Jedním z mých oblíbených domů je velmi laciný typ pro mladé rodiny se střechou z vlnitého plechu, nevkusnými tapetami, fólií olepeným nábytkem v obýváku, potahy na postel se zebřím dekorem a pletivem obehnaným betonovým dvorečkem.

Podobně jako domy mají svůj specifický vzhled i všichni obyvatelé města. Mají své příběhy, jedinečné povahové vlastnosti, vztahy s dalšími simíky, originálně naplněné šatní skříně, detailní obličeje, rozličné pracovní kariéry a tak dále - to vše z nich dělá neustále se měnící a živé lidi. Někteří z nich jsou staří, někteří mladí, jiní čekají na svou šanci, nebo jsou zamilovaní, další jsou flákači, či naopak vycházející hvězdy, a ti ostatní prostě jen hledají své místo na světě.

Jste-li připraveni vyrazit mimo hranice vašeho sousedství, čeká na vás centrum města! Společně se svými kamarády mezi simíky si můžete zaplavat na městském bazéně nebo tam uspořádat narozeninovou oslavu. Toužíte-li si protáhnout tělo a setkat se s dalšími sportovně založenými simíky, začněte chodit do fitcentra. Uměnímilovní simíci se mohou vydat do galerie pro inspiraci a není vyloučeno, že zde mohou jednoho dne i vystavovat vlastní díla! Frekventovaný park je jedním z neoblíbenějších míst k odpočinku. Jsou zde pěkná místa k rybaření a rozlehlé zelené plochy, vyzývající k příjemným piknikům, grilování a hraní na honěnou. Nevím, jestli je to tím, že jsem tak trochu šprt, ale mým oblíbeným místem je městská knihovna, která se nachází hned naproti jednomu z rohů parku. Možná to způsobuje studovna, obklopená policemi s knihami, velké ústřední schodiště, nebo dětský koutek v západním křídle… Anebo že by snad impuls Rychlého učení, který mí simíci získají, když si tam začnou dělat domácí úkoly?

No, doufám, že jste nyní o trochu chytřejší ohledně toho, jaká místa vás čekají ve městě The Sims 3. Věřím, že vás prozkoumávání města bude bavit a celý náš tým se už těší, co s ním začnete provádět! Díky za váš čas.

- JoAnna

13.10.-19.10.2008

22. října 2008 v 7:15 | MrS!ANeTQa
Navstevnost za minuly tyden (13.10. 2008 - 19.10. 2008) je:
Pondeli: 37
Utery: 33
Streda: 42
Ctvrtek: 32
Patek: 41
Sobota: 40
Nedele: 55

Celkem: 280

Nikdy neříkej nikdy- úvod

21. října 2008 v 16:32 | Autumn.Emily
Úvod do new komiksu!


Možnosti pracovní kariéry

20. října 2008 v 14:00 | MrS!ANeTQa
http://simy.focus.pl/up/games/the_sims3/logo02.jpg
Oficiálky The Sims 3 zveřejnili zase ten nějaký blog, tentokrát nás vtáhne do světa kariér TS 3. Byl to právě Ray Mazza, který napsal tento velice zajímavý článek, doporučuju vám ho dobře přečíst, protože je to bomba! To snad ani nelze popsat jak se těším, ale musím ještě pár měsíců vydržet =o) Na konci na vás čekají ještě dva nové screenhoty.
•Klik na celý článek

Nový screeny

19. října 2008 v 19:20 | MrS!ANeTQa |  Pictures (TS 3)

Bohužel nejde zvětšit sry...:(

V úterý new komiks

19. října 2008 v 13:37 | Autumn.Emily |  Upozornění
Ahojte lidi, takže v úterý(v pondělí nestíhám) bude new komiks.. akorát nwm o čem tak hlásněte v anketě pls je to pro mě hodně důležitý.

Emily the witch- 4. díl

19. října 2008 v 13:32 | Sherry- Terry |  Emily the witch
Tak toto je poslední díl Emily napsala jsem ho ještěpředtím než se mi zblbla hra.

Nový shooty-The sims 3

16. října 2008 v 20:56 | MrS!ANeTQa |  Pictures (TS 3)