Září 2008

Mám dělat film?

30. září 2008 v 18:45 | Sherry- Terry |  Upozornění
Ahojky lidi, chtěla jsem se zepta, jestli byste tu chtěli dabovanej film, já nwm byl by asi tak za měsíc... ale problém je v tom, že to chce scénář, hodně lidí na dabing(což o5 nebude nikdo jinej než já a moje kámoška a asi i Aneta), natočit, upravit nadabovat... to je hodně práce a když to chci stihnout co nejrychlejc aby se mi uprostřed natáčení nerozhodla stávkovat hra, což dělá s oblibou, tak mezitím nebudou komiksy, moje domy na stažení, zkrátka cokoli, co není jen zkopčený odněkud jinud nebo bleskovky:-(... takže chci abyste mi hlásly do ankety, v nejlepším i napsali co si myslíte do komíků:-)... moc plosím, rozhodněte za mně, ptže já nwm:-p

Bleskovka 11

30. září 2008 v 13:13 | Sherry- Terry |  Bleskovky
Tak další bleskovka skončí až bude 8 lidí! Budou diplomy možná i downloady to ještě nwm!
 1. AHojky
 2. Jak je?
 3. Furt škola, co?
 4. Njn je to hrozný
 5. Posloucháš teď něco?

Návod na stahování: od začátku až do konce

30. září 2008 v 10:41 | Sherry- Terry
Takže máme tu návod na stažení něčeho do sims i s obrázkama!

6.puzzle

30. září 2008 v 9:46 | MrS!ANeTQa |  Puzzle
Koukněte se na stránku a napište mi odpovědi na tyhle otázky:
1) Kdo je na obrázku vlevo?
2)Dobrá/zlá? (vyber)
3)Z jakýho je datadisku
No to stačí, tak odpovídejte!

Matějská

29. září 2008 v 19:27 | Sherry- Terry |  Naše tvorba

Screenshooty-The sims 3

29. září 2008 v 15:49 | MrS!ANeTQa |  Pictures (TS 3)

Upravujte cokoliv podle svého

28. září 2008 v 17:04 | MrS!ANeTQa
Postavte si dům svých snů a udělejte si z něj perfektní domov. Upravovat můžete naprosto vše - podlahy, dekorace, oblečení, pohovky, tapety i odstíny skel v oknech. Měnit barvy a vzory je nyní jednoduché a zábavné. K dispozici tak máte nekonečné množství variant vlastních úprav. Vaši čtvrť můžete také osídlit modelovými domy a vybavením. Kteří ze Simíků se nastěhují do luxusních vil, studentských privátů, báječných rodinných domků či útulných chat?

Nové realistické osobnosti

27. září 2008 v 17:03 | MrS!ANeTQa
Vytvořte si Simíka s charakteristickými rysy osobnosti. Vybírejte si z desítek povahových vlastností a libovolně je kombinujte. Kombinace, které zvolíte - odvaha, umělecké sklony, samotářství, puntičkářství, kleptomanie, romantika, nešikovnost, stihomam a mnoho, mnoho dalších - utvoří vzorec chování vašich Simíků a způsob, jakým budou komunikovat s dalšími Simíky. Budou to komplexní osobnosti s jedinečnými povahovými rysy, které se nyní mohou povznést nad své každodenní potřeby.

Rod Humble si vytvořil sima

26. září 2008 v 16:57 | MrS!ANeTQa
http://simpedia.co.uk/images/thumb/5/5e/The_Sims_3_Logo.PNG/116px-The_Sims_3_Logo.PNG
Myslim že tohle je velice zajmavý článek neni moc dlouhý a tak ho doporučuji přečíst dozvíte se zase o trochu víco The sims 3 :)

The Sims 3 - odpovědi na otázky čtenářů!

25. září 2008 v 21:17 | MrS!ANeTQa

Vaše časté otázky ohledně Sims 3

Budou ve třetím díle obsaženy, některé herní prvky z předchozích datadisků série?
Základní koncept hry vychází z předešlých dílů, budou tady pochopitelně různé dílčí změny a nové herní mechanizmy, které jsou podrobně popsány v předcházejících článcích tohoto speciálu. Některé herní rysy z datadisků se ve trojce vyskytovat budou - například auta (možná počasí). Rozhodně neočekávejte, že vše co bylo v Sims 2 datadiscích bude obsaženo v Sims 3.
Jak to bude s porodem, úplně stejně jako ve dvojce?
Zrovna okolo porodu to na předváděčce tvůrci schytali od přítomných zástupkyň něžnějšího pohlaví :) Takže kdo ví, třeba porod bude na základě náporu komunity zpracován realističtěji... byť jsou sims hrou s humorným nadhledem. Každopádně podrobnosti nám tvůrci zatím nesdělili.
Co svatby? Budou probíhat stejně jako u dvojky?
To se zatím neví.
Půjde ve hře upravit nábytek, třeba měnit barvu, případně něco víc?
Nábytek určitě půjde různě dekorovat, pravděpodobně s tím souvisí nová funkce tzv. "malířské palety", která nám zatím nebyla představena. S možností upravovat nábytek se nicméně určitě počítá, jen zatím není známo co vše půjde upravovat přímo ve hře a co zůstane v rukou schopných tvůrců z řad fanoušků.
Jak to bude se zaměstnáním? Kolik jich bude? Budou ty stejné jako v TS2 nebo nějaké nové?
Zaměstnání budou obdobná, rovněž lze očekávat nějaká nová... Konkrétní seznam zatím neznáme. Předvedeno nám bylo zaměstnání vědeckého pracovníka. Mimochodem v souvislosti se zaměstnáním je tu plno novinek, jednak by měla být flexibilnější pracovní doba, což znamená, že o pracovním čase vašeho sima budete moci více rozhodovat. Bude na vás, jestli budete pilný pracant čekající na povýšení nebo řadový zaměstnanec. Způsobů vykovánání práce bude víc... s tím souvisí nový mechanizmus tzv. "příležitostí", což budou různé úkoly související s prací.
Budou v základní hře auta?
Ano, auta budou přímo v základní hře. Budou sloužit k rychlé přepravě po sousedství. V této souvislosti se také můžete těšit na garáže... a pozor, parkovací prostor bude možné umístit kamkoliv na pozemku.
Bude tam pláž?
Ano, pláž bude přímo v (zatím nepojmenovaném) hlavním sousedství hry. Bude po ní možné chodit. Simové nicméně prý bohužel nebudou moci plavat v moři.
Jakpak to bude s filmováním? Bude zde stejná podpora jako u TS2 nebo tu bude i něco navíc?
Podpora by prý měla být minimálně na stejné úrovni. Podrobnosti nám nicméně nejsou známy.
Budou tam opět "zvláštní nadpřirozené příšerky"?
Na toto téma tvůrci zatím nechtěli hovořit. Něco se ale určitě chystá.
Jak to bude s HW nároky?
Po hardwareové stránce nebudou třetí simíci o mnoho náročnější než jeho předchůdci. Tvůrci se snaží hru zpřístupnit co největšímu počtu hráčů. Hra bude náročná zejména na velikost systémové paměti... na pomalejších sestavách zřejmě zaznamenáte pomalejší vykreslování objektů při pohybu v sousedství a nevychutnáte si nové efekty odlesku vodní plochy a pohybující se vegetace ve větru.
Budou vycházet datadisky?
Zcela jistě ano, nicméně to není v tuto chvíli aktuální. Vývoj Sims 3 trvá (včetně prototypování) již 4 roky, všichni se nyní soustředí hlavně na zdárné dokončení hry. S datadisky lze počítat, nicméně se o nich teď pochopitelně nic neví.
Bude v The Sims 3 multiplayer?
Nebude.
Kdy The Sims 3 vyjde? A bude lokalizováno do češtiny?
Oficiálně se udává jako datum vydání "2009", tedy bez podrobnější specifikace. Na dotazy směřující tímto směrem, se nám dostalo odpovědí, že se nyní hlavně snaží hru zdárně dokončit. Není tedy zatím jasné, kdy hra přesně vyjde. Hra vyjde v kompletní české lokalizaci.

2. člověk black listu

24. září 2008 v 16:44 | Sherry- Terry
Ne já to řešit nebudu. Prostě jsem tomu debilovi zablokla IP a hotovo. Víc neřešim.
KOukněte se:

[1] ondrisek | 88.146.208.9 - Článek je blokován. dnes 15:06 | Veřejný | Veřejný návštěvník | Smazat | Spamreport & smazat

hele vole proč říkáš taký kraviny že furt kopíruju z tvého blogu a ještě od míši??te uplná pičovina asi taky na tebe to řeknu!!a navíc to že lžeš na to jednou DOPLATÍŠ!!!
Ok TAKY ŽE NEKOPÍRUJEŠ!
Teda něco si zkopíroval... mno a teď se na to koukám ty si to smazal. Ne, myslím to vážně, děkuju, že si to smazal, ALE NEDĚKUJU ZA TO, ŽE MI NADÁVÁŠ!
Hele je normální od někoho něco zkopčit, LAE TO SE ZDROJEM!
A když už to někomu vadí, a je na tebe nas*anej, tak to smažu, napíšu omluvu, že jsem nevěděl/a, že z toho blogu se nesmí kopírovat.
A TÍM TO HASNE!
Ne, že to smažu a pak tomu někomu začnu nadávat, že nemá co říkat.
Ale toe konec. Odmítám to nějak extra řešit, prostě bloklý IP, smázlej komentík a hotovo. Dál odmítám tohohle debila řešit.

Sebastian Little-Photoshoots 3

24. září 2008 v 0:06 | MrS!ANeTQa
Jméno: Sebastian Little
Autorka : MrS!ANeTQa
Téma : Street night
Počet: 7

The Sims 3 Fan Event report - 3.část

23. září 2008 v 21:16 | MrS!ANeTQa

Exkluzivní dojmy ze Sims 3 - 3.část

Podrobněji o stavebním módu... V minulých částech dojmů z prezentací Sims 3, kterých jsme se účastnili na nedávném Sims 3 Community Fan Day Eventu, byla řeč o změnách některých herních mechanizmů ovlivňujících samotnou hratelnost a také jsme podrobně rozpitvali editor simů. Nakonec tedy zbývá přiblížit si blíže oblast stavebního módu. Jakých novinek a vylepšení se v tomto směru příští rok dočkáme?
Na první pohled (nejen) mě zaujalo nové zpracování kategorizace objektů v nákupním módu. Jistě mi dáte za pravdu, že hledání konkrétního objektu v Sims 2 je občas velmi frustrující činností. Ve trojce se můžete těšit na pěkný vizuální nákres jednotlivých pokojů, kde si jednoduše vyberete podle druhu nábytku. Je libo nějakou dekoraci na zeď do koupelny nebo nové umyvadlo? Jednoduše vás navede schematický nákres a pak jen vyberete vhodný druh. Byť ještě interface stavebního a nákupního módu nebyl ve finální podobě, tak přesto tato vizuální pomůcka vypadala fantasticky.
Všechny milovníky dokonalého aranžování vybavení místností jistě potěší informace, že nábytek bude nyní možné umístit opravdu kamkoliv. Je libo gauč umístit do těsné blízkosti pohovky? A ještě ho malinko natočit směrem k televizi? Žádný problém! Sice tady budou všem dobře známá vodítka ve formě čtverečkovaného podkladu, nicméně za pomocí klávesy ALT se jej jednoduše zbavíte a objekt umístíte opravdu kamkoliv. Třeba k podélné zdi a s možností 360° rotace. Jak říkám, milovníci vybavování bytů si jistě užijí do sytosti. Praktickou novinkou je potom sdružování objektů do kompaktních celků. Představte si, že když umístíte židli ke stolu, tak ona si k němu vytvoří "vazbu" nebo třeba noční stolek k posteli. To vám později umožní velmi snadno a efektivně posunovat tyto celky jednoduše naráz.
Na své si přijde také každý, kdo vždy toužil umisťovat dekorativní předměty libovolně na okolní nábytek. Třeba na kuchyňskou linku můžete umístit až dva předměty a svobodně si vybrat přesné umístění. Vzhled nábytku bude pochopitelně možné měnit, nicméně to nám zatím nebylo představeno. Svou roli tu opět hraje tajemná ikonka "malířské palety", za níž se skrývá zatím neodhalený systém uživatelského přizpůsobení obsahu hry. Zřejmě půjde o možnost texturovat nábytek v různých vrstvách či částech. Něco podobného jako ve Spore Tvoření příšerek.
A co nového nás čeká ve stavebním módu? Určitě tu budou všelijaké nové stavební prvky. Nám byla předváděna nová funkce hromadné destrukce. Poměrně sofistikovaný systém umožňuje výběrem smazat vybavení části pokoje, celé místnosti nebo rovnou celého patra. Všechno to souvisí také se zmíněným "svazováním" přidružených objektů. Poměrně silný nástroj pro každého stavitele. Dále se můžete těšit na nastavitelnou šířku schodiště, přemisťitelnou poštovní schránku a spoustu dalších užitečných drobností.
Na své si pochopitelně přijdou také zahrádkáři, kterým se díky možnosti libovolného umísťování objektů otevřou nové možnosti. Mimochodem veškerá vegetace je animovaná, což znamená, že se pohybuje ve větru a voda se dočká nového grafického efektu ve formě odlesku. Stavby budou limitovány maximálním počtem pěti poschodí. A, jak už víte z předešlých článků, ve hře budou přítomna auta, takže nebude chybět parkovací místo, které bude možné umístit libovolně na pozemku.

Nějaký odpovědi

23. září 2008 v 17:18 | Sherry- Terry |  Poradna
Takže tři odpovědi:

[1]Lill, 20.6.2008 14:21

ahoj já mám The sims 2 i 1 a Unleashed-to je k 1 zvířátka...kolik stojí noční život? A ještě jsem chtěla, znáš nějaké stránky na stahování vzhledu, předmětů atd do the sims 2?? děkuju za opdověd
nwm kolik stojí NL... já stahuju... a ty stránky... těch jsou haldy tak třeba:

Můj první avatar

22. září 2008 v 16:40 | MrS!ANeTQa |  Naše tvorba
Je to můj první avatar tak nic moc :D

Moje dojmy z Apartment life

22. září 2008 v 15:00 | MrS!ANeTQa
Tak udělala jsem si rodinku teda rodinku jenom jednu ženskou moc se mi líbí její oblečení je super a ty vlasy sou taky z toho datadisku.....
Celý článek:

15.9.-21.9.2008

22. září 2008 v 14:34 | MrS!ANeTQa
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je: Pondeli: 25 Utery: 31 Streda: 30 Ctvrtek: 22 Patek: 36 Sobota: 37 Nedele: 40 Celkem: 221

Poor star- 1. díl

22. září 2008 v 12:34 | Sherry- Terry |  Poor star
Máme 1. díl! Teda, podle počtu komentíků u minulýho dílu by se dalo říct, že se na to nikdo nekouká... a proto jsem to zveřejnila na jiný stránce! Ale nechci vám jí říkat:-D
Ehm... nahrává se to na youtube...
stále se to nahrává...
Že to je ale nuda... zííííííííív
Uffffffffffff...
Nahrává se tralalá... už se to nahrává... ALE NECHCE SE TO NAHRÁT!
Už mě to začíná VÁŽNĚ nudit...
Ale já jsem v pohodě... a nebudu vás s tim otravovatxD
Ale už mě to se*e!!!
V pohodě, Kačko, uklidni se, už to určitě bude... zabav se něčim jiným...
NE NEUKLIDNÍM A ČÍM BYCH SE ASI MĚLA UKLIDNIT???
Kači, ty jsi fakt blázen.
Njn... tak už to holt je...
No vidíš, už se to načetlo!

The sims 3 vyjde.....

21. září 2008 v 16:56 | MrS!ANeTQa
Tak nakonec Sims 3 přeci jen vyjde na jaře 2009 jak jsme dříve tipovali. "Jsem nadšený, že už 20. února dáme hráčům po celém světě do rukou vlajkovou hru The Sims Labelu - The Sims 3," říká ke stanovení data prodeje hlava Sims studia Rod Humble. A ještě dodává podrobnosti o sběratelské edici, "The Sims 3 Collector's Edition, vycházející stejný den, nabídne speciální zážitek všem fanouškům hry". Velmi pravděpodobně se tak již nedočkáme dalších Sims 2 datadisků, protože ten desátý by na pulty obchodů dorazil s tradičním půlročním odstupem, tedy v březnu 2009. Speciální limitovaná edice Sims 3 bude obsahovat:
 • Hru The Sims 3 pro PC
 • "The Sims Plumbob" USB flashdisk se zelenou karabinou
 • Exkluzivní sportovní auto do hry italského stylu
 • Průvodce s tipy a triky
 • The Sims 3 nálepka - zelený diamant.
 • http://www.thesims2.cz/news/_2008/sims3-datum.png

Voda

21. září 2008 v 15:59 | Sherry- Terry |  Downloady-ostatní

DOWNLOAD
Zdroj: bk-thesims2.blog.cz